Znak Triad – Drogi Łaski i Pokoju

Triady – Droga Łaski i Pokoju

Triady – Droga Łaski i Pokoju

Strona główna > O mnie > Dziękuję

Dziękuję

Przede wszystkim i na pierwszym miejscu za Triady i wszystko, co z nimi związane, z całego serca dziękuję Bogu Wszechmogącemu, Jedynemu, Dobremu i Miłosiernemu! To On jest pierwotnym i jedynym źródłem Prawdy, Wolności i Miłości, Dobra i Piękna, Siły i Odwagi, Nadziei i Wiary – bez Jego woli i łaski nic wartościowego nie istnieje. Dziękuję Ci, Boże! Dziękuję Ci, Panie! Dziękuję Ci, kochany Tato! Dziękuję wszystkim mieszkańcom Nieba, którzy w tej sprawie działają i orędują.

 

Z serca dziękuję za wsparcie mojej kochanej Mamie, śp. Rucie Ćwieląg, a także przyjaciołom i znajomym: Anieli Czempik, Arkowi Kosmale, śp. Cześkowi Tkaczowi, Iwonie i Sylwkowi Kacprzykom, Iwonie i Tomkowi Dudzikom, Anecie Banasik, Piotrowi Długoszowi. Za pomoc przy opracowywaniu materiałów dziękuję Sylwkowi Kacprzykowi, Anecie Banasik, Anieli Czempik oraz ks. Piotrowi Wenzlowi.

 

Dziękuję wszystkim, którzy w dziele Triad wspierali mnie i wspierają choćby w najmniejszym stopniu. Jestem wdzięczny za każdy gest, dobre słowo czy aktywność na Facebooku.

Strona główna > O mnie > Dziękuję

© 2021-2024 Grzegorz Berke

Prawa autorskie zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów dozwolone wyłącznie w celach niekomercyjnych, związanych z ideą strony, w formie niezmienionej i z podaniem źródła. Wszelkie inne wykorzystanie tylko za zgodą autora.

Triady – Śląska Droga Łaski i Pokoju na Facebooku
Grzegorz Berke na Facebooku

FACEBOOK

E-MAIL

grzegorz.berke@gmail.com

Znak Triad – Drogi Łaski i Pokoju